Başkan YILDIRIM Muhtarlar Günü Mesajı Yayınladı

19 Ekim 2020 14:52 Kalkandere Belediyesi 679

19 Ekim Muhtarlar Günü

Belediye Başkanımız Sn.Kenan YILDIRIM, 19EKİM MUHTARLAR GÜNÜ sebebiyle Mesaj Yayınladı.

 

''Demokrasimizin ilk halkasını oluşturan Muhtarlar; Halkın iradesiyle seçimle gelip, Mesai arkadaşı olarak gördüğümüz, vatandaşlarımıza ulaşması noktasında her zaman en ön saflarda olan seçilmiş oldukları köy ve mahallelerindeki

ihtiyaç ve talepleri tespit ederek yapılacak olan kamu hizmetlerinin daha verimli bir şekilde yerine getirilmesi noktasında önemli bir görevi üstlenmektedirler.

Kalkandere'mizde görev yapan tüm köy ve mahalle muhtarlarımız geçmişte olduğu gibi günümüzde de önemli görevleri başarı ile yürütmeye devam etmektedirler.

Kalkandere Belediyesi olarak tüm köy ve mahalle muhtarlarımızın talep ve istekleri doğrultusunda hemşehrilerimize hizmet götürülmesi için elimizden gelen desteği imkanlar doğrultusunda bugüne kadar olduğu gibi sağlamaya devam edeceğiz.

Bu vesileyle tüm muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutluyor, sağlık, mutluluk ve görevlerinde başarılar diliyorum.''

 

Kenan YILDIRIM

Kalkandere Belediye Başkanı

Kalkandere Belediyesi

Kalkandere Belediyesi'ne ait bilgilerin, güncel haber, duyuru, galeri, video, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Kalkandere Belediyesi

Medrese mah. Rize Caddesi, No:19 Belediye Hizmet Binası Kalkandere / Rize
53500 Kalkandere / Rize

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir